O firmie O firmie

O firmie

Nasza Firma powstała w 2010 roku

Prężnie zajmując się sprzedażą, montażem i serwisem kotłów, pomp ciepła, systemów wentylacji i klimatyzacji obiektów przemysłowych jak i obsługą klientów indywidualnych. Ze względu na zapotrzebowanie rynku rozszerzyliśmy działalność o wykonawstwo kompleksowych usług z zakresu odnawialnych źródeł energii, zmieniając przy tym nazwę z  TKG serwis na OZE SUPPORT

O firmie

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować zaufanie

wśród grupy firm partnerskich z którymi razem tworzymy ekologiczne otoczenie naszego Klienta. Świadczymy usługi z zakresu montażu oraz serwisu kolektorów słonecznych, kotłów na pellet i zagazowanie drewna, pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych, klimatyzacji  jak  również modernizacji kotłowni.

Wiodącym profilem działalności naszej firmy są pompy ciepła, które w wielu przypadkach połączone są również z instalacją solarną lub fotowoltaiczną.

O firmie

OZE SUPPORT to rzetelna firma oferująca kompleksowe rozwiązania OZE w różnych wariantach dobieranych indywidualnie dla każdego obiektu.

OZE to dla nas pasja, ale też sposób i wkład do zmian w środowisko w którym żyjemy i będą żyły nasze pokolenia. Zdajemy sobie sprawę ze środowisko to nasza wspólna odpowiedzialność.

Pokazujemy, że rozwiązania OZE nie muszą wcale oznaczać większych kosztów, wręcz przeciwnie. To szansa na stworzenie lepszego  świata, budując nowoczesny dom lub firmę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dlaczego warto nam zaufać?

1

pracujemy

na najnowocześniejszych urządzeniach i robimy to z pasją

2

oferujemy

niestandardowe rozwiązania i projekty indywidualne

3

wykonujemy

przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń, przeglądy sezonowe, usługi serwisowe

4

świadczymy

kompleksowe usługi

Opinie, które mówią same za siebie

OZE Support wspomogło nas doradztwem i wykonawstwem w zakresie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła podczas naszej budowy. Bardzo cenimy sobie ich profesjonalne podejście i estetykę wykonania zleconych prac. Polecamy serdecznie wszystkim, którzy cenią sobie powyższe wartości!

Maria i Marek Kowalczyk, właściciele domu 140m2

Firma wspomogła nas doradztwem i wykonawstwem w zakresie instalacji fotowoltaicznej z pompą ciepła podczas naszej budowy. Bardzo cenimy sobie ich profesjonalne podejście i doskonały kontakt. Super zespół!

Anna Markowska

Profesjonalna realizacja w konkurencyjnych cenach. Pompa ciepła 10kW wraz z fotowoltaiką 6,5 kW. Wprawdzie musieliśmy chwilkę poczekać na swoją kolejkę montażu ale było warto…. Zastanawiamy się nad montażem basenu i jeżeli się zdecydujemy to tylko z tą firmą OZE Support.

Polecamy Anna i Grzegorz Czarneccy

O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie

OZE SUPPORT Marta Kruczek

ul. Polanowicka 8S
51-180 Wrocław

NIP: 897 161 48 61

Masz pytania? Potrzebujesz informacji? Napisz lub zadzwoń, a chętnie Ci pomożemy. Możesz również zostawić nam swój numer telefonu - oddzwonimy.