O firmie O firmie

O firmie

Nasza Firma powstała w 2010 roku

Prężnie zajmując się montażem i serwisem pomp ciepła, systemów wentylacji i klimatyzacji obiektów przemysłowych jak i obsługą klientów indywidualnych. Ze względu na zapotrzebowanie rynku rozszerzyliśmy działalność o wykonawstwo kompleksowych usług z zakresu odnawialnych źródeł energii, zmieniając przy tym nazwę z  TKG serwis na OZE SUPPORT

O firmie

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować zaufanie

Wśród grupy firm partnerskich z którymi razem tworzymy ekologiczne otoczenie naszego Klienta. Świadczymy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji, kolektorów słonecznych, instalacji saun, jacuzzi i basenów jak i modernizacji kotłowni.

Wiodącym profilem działalności naszej firmy są instalację fotowoltaiczne, które w wielu przypadkach połączone są również z instalacją pompy ciepła lub kolektorów słonecznych.

O firmie

Podążając za oczekiwaniami rynku wymuszonymi covid-19 stworzyliśmy pakiety dla klientów indywidualnych, którzy chcą zbudować swoją bezpieczną i zorganizowaną przestrzeń.

OZE to dla nas pasja, ale też sposób i wkład do zmian w środowisko w którym żyjemy i będą żyły nasze pokolenia. Zdajemy sobie sprawę ze środowisko to nasza wspólna odpowiedzialność.

Pokazujemy, że rozwiązania OZE nie muszą wcale oznaczać większych kosztów, wręcz przeciwnie. To szansa na stworzenie lepszego otoczenia świata, budując nowoczesny dom oze w opcji naszych pakietów

Dlaczego warto nam zaufać?

Dlaczego warto nam zaufać?

1

pracujemy

na najnowocześniejszych urządzeniach i robimy to z pasją

2

oferujemy

niestandardowe rozwiązania i projekty indywidualne

3

współpracujemy

z bankami

4

posiadamy

pakiety OZE aby zbudować Twoją strefę komfortu

Opinie, które mówią same za siebie

OZE Support wspomogło nas doradztwem i wykonawstwem w zakresie instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła podczas naszej budowy. Bardzo cenimy sobie ich profesjonalne podejście i estetykę wykonania zleconych prac. Polecamy serdecznie wszystkim, którzy cenią sobie powyższe wartości!

Maria i Marek Kowalczyk, właściciele domu 140m2

Firma wspomogła nas doradztwem i wykonawstwem w zakresie instalacji fotowoltaicznej z pompą ciepła podczas naszej budowy. Bardzo cenimy sobie ich profesjonalne podejście i doskonały kontakt. Super zespół!

Anna Markowska

Profesjonalna realizacja w konkurencyjnych cenach. Pompa ciepła 10kW wraz z fotowoltaiką 6,5 kW. Wprawdzie musieliśmy chwilkę poczekać na swoją kolejkę montażu ale było warto…. Zastanawiamy się nad montażem basenu i jeżeli się zdecydujemy to tylko z tą firmą OZE Support.

Polecamy Anna i Grzegorz Czarneccy

O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie O firmie

Porozmawiajmy o Twoim komforcie

OZE SUPPORT Marta Kruczek

ul. Polanowicka 8S
51-180 Wrocław

NIP: 897 161 48 61

Masz pytania? Potrzebujesz informacji? Napisz lub zadzwoń, a chętnie Ci pomożemy. Możesz również zostawić nam swój numer telefonu - oddzwonimy.